O programie

BusBonus – to program lojalnościowy, który daje zniżki i realne oszczędności. Realizowany jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie od 5 lutego 2013 r. Program nagradza stałych pasażerów komunikacji miejskiej.

Chcemy w ten sposób nagradzać stałych pasażerów, którzy z lubelskiej komunikacji korzystają codziennie. To nagroda za ich lojalność, ale celem programu jest nie tylko docenienie dotychczasowych pasażerów. Chcemy zaprosić do miejskiej komunikacji  również osoby, które do tej pory nie korzystały z transportu miejskiego lub korzystały w sposób sporadyczny.

BusBonus kierowany jest do posiadaczy długoterminowych biletów okresowych komunikacji miejskiej, minimum 30-dniowych oraz Lubelskiej Karty Miejskiej.

Na czym polega program?

Wystarczy, że mamy bilet okresowy komunikacji miejskiej lub LKM, a możemy otrzymać zniżkę na siłownię, basen, do klubu muzycznego, restauracji, czy na badania lekarskie.

Zniżki na zakupy wahają się od 50% do 5%. Wachlarz branż jest bardzo szeroki - od zdrowia, przez gastronomię, usługi szkoleniowe, po perfumerie, sklepy odzieżowe i meblowe. Obecnie posiadacze biletów okresowych oraz LKM mogą korzystać z upustów u ponad 100 partnerów. Od początku realizowania programu udzielono blisko 12 tys. rabatów. Największym powodzeniem cieszą się obecnie obiekty sportowe MOSIR Lublin (basen Aqua Lublin i Łabędzia).

Program BusBonus wykracza poza granice Lublina, realizują go także inne miasta Lubelszczyzny - Zamość, Puławy i Kraśnik.

Jeśli nie masz jeszcze biletu okresowego – dołącz do stałych użytkowników transportu miejskiego i korzystaj z Programu BusBonus!

Regulamin_Programu_BusBonus_(pdf)